Haber Tarafsız - 18 Aralık 2017, Pazartesi

Çeşme’de “Turizm Otelcilik Sektörü ve Dijital Dönüşüm” semineri gerçekleştirildi

1 Haziran 2017, 17:00
Çeşme’de “Turizm Otelcilik Sektörü ve Dijital Dönüşüm” semineri gerçekleştirildi

egegen İnternet Hizmetleri‘nin Çeşme Otelciler Birliği (ÇEŞTOB), seogen, mapsgen ve Google AdWords sponsorluğunda düzenlediği “Turizm ve Otelcilik Sektöründe Dijital Dönüşüm / Rezervasyon Sitelerine Alternatif Dijital Çözümler” semineri 31 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirildi. Turizm ve dijital dünyanın önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak yer aldığı seminer, Radisson Blu Çeşme’de pek çok katılımcıya ev sahipliği yaptı

Banu Güsar’ın moderatörlüğünde başlayan seminer; Turizm Uzmanı, Rehber ve Belgesel Yapımcısı Özge Ersu‘nun “Turizmde Dijital Gelecek” sunumuyla devam etti. Ersu sunumunda; dijital çağın turizm ve otelcilik sektörüne getirdiği yenilikleri, bu çağa ayak uydurabilmek adına otellerin yapması gerekenleri, turizm rehberliğinde yaşanan değişiklikleri, sosyal medyanın ve mobil uygulamaların turizm için önemini anlattı.

Seminer, öğle arasından sonra Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi ve Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı İsmail Hakkı Polat ve Kadir Has Üniversitesi iNEO Girişimcilik Merkezi Sektörel İşbirliği Yöneticisi Didem Türköz’ün “Dijital Turizm ve Dijital Turist” sunumuyla devam etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.